Domovská stránka » Domov » Úspech neprichádza sám od seba,

 
 

Úspech neprichádza sám od seba,

 

inými slovami povedané „Ak po niečom túžite, stojí za to snažiť sa.“
Aj kvôli tomu k nám 22. júna 2018 zavítali naše bývalé žiačky Marína Hluchá a Lucka Koľveková, pre ktoré sa o týždeň skončí ich prvý rok štúdia na Gymnáziu na Poštovej ul. 9 v Košiciach. S bývalými mladšími spolužiakmi sa prišli podeliť so svojimi skúsenosťami, dosiahnutými úspechmi i cennými radami k cudzojazyčnému vzdelávaniu a sebavzdelávaniu. Zaujímavá prezentácia aj ich rozprávanie našich žiakov zaujalo a určite zohrá pozitívnu úlohu pri ich rozhodovaní o ďalšom štúdiu, či naplnení ich plánov a túžob.
Dievčatám ďakujeme a im, ako aj našim žiakom prajeme mnoho dobrých rozhodnutí, ktoré ich prinesú k vysnívaným métam.
Ing. Eva Malaťáková